Сторінки

середа, 28 вересня 2016 р.

Хмари тегів (слів)

Останнім часом новомодним способом донесення інформації стала хмара слів. Популярність кольорових хмар зі слів обумовлена тим, що вони приковують погляд до об'єкта і змушують зосередиться на матеріалі. Хмара містить в собі інформацію як візуальну (наприклад, форма хмари), і так смислове навантаження - сам текст. Хмара слів краще запам'ятовується та викликає асоціативне мислення. 
В бібліотечній практиці простір для використання хмар слів необмежений. Вони можуть стати у нагоді про оформленні виставки, стендів, бібліотечних плакатів чи реклами. Зображення хмари слів може бути використане на візитівці бібліотеки. Футболки з словесними хмарами ще довго залишаться в тренді. Використання словесних хмарок обмежується тільки фантазією. Уявіть який чудовий можна зробити персональний подарунок з таким написом (на чашці, на обкладинці телефону, на рамці для фото).
Он-лайн сервісів для створення хмар слів дуже багато в мережі Інтернет. Спробувавши декілька, найбільше мені сподобався сервіс Tagul. Шкода, що не всі шрифти можна задіяти, але в ньому найбільш функцій, за допомогою яких можна створювати хмару, яка буде мати різну форму і кольорове рішення. Кожне слово хмари може являти собою гіперпосилання для пошуку в Google. Для початку роботи необхідно зареєструватися або використовувати аккаунт соціальних мереж. Сервіс підтримує кирилицю.
Створеною роботою можна поділитися з використанням посилання. Можна отримати код для вбудовування хмари на сторінки сайтів, блогів. Можна зберегти робот або просто роздрукувати на папері.
Ось що вийшло в мене:
















Немає коментарів:

Дописати коментар